Síla v kordech rodu Wellnsburgů - Knihy osudů

Síla v kordech rodu Wellnsburgů - Knihy osudů

von: Erika P. Hamlet

Erika P. Hamlet, 2017

ISBN: 9781642043976 , 365 Seiten

Format: ePUB

Kopierschutz: DRM

Windows PC,Mac OSX für alle DRM-fähigen eReader Apple iPad, Android Tablet PC's Apple iPod touch, iPhone und Android Smartphones

Preis: 9,27 EUR

Mehr zum Inhalt

Síla v kordech rodu Wellnsburgů - Knihy osudů


 

Příběh se odehrává na konci 17. století v době, která jakoby se zastavila u mocného kardinála Richelieua, kterému tři mušketýři připravili mnoho bezesných nocí.

Těžký je život chudého lidu, kde honby na čarodějnice a udavačství jsou na denním pořádku a moc církve a bohaté šlechty je naprosto nepřemožitelná. Knihy osudů otvírají vyprávění o těch, kteří se narodili do slavných, nebo chudých rodin v této nelehké době. Katarine a Martrek, kteří žijí svůj život v anonymitě a stranou od protřelé aristokracie jsou obdařeni dvojčaty, chlapečkem Christopherem a půvabnou holčičkou Elizabeth. Rána osudu však zpřetrhá všechny rodinné pouta a to krátce po jejich narození. Elizabeth je přesvědčena, že její bratr zemřel a Christopher, pohledný mladý šlechtic je zase přesvědčen o tom, že Elizabeth je dívkou jeho srdce i přesto všechno, že nemá modrou krev. Při narození těchto dvojčat jim jejich sudičky předurčily osud, na kterém je budou doprovázet bez toho, aby jim daly najevo, kdo jsou a proč jsou s nimi. Tři veselé sestry, podobné těm z kláštera, jenž zasvětily svůj život Bohu, budou bravurně, se vší grácii a humorem plnit svůj úkol na který byly vyslány.